Zbavte se strachu!

27.01.2019

Brání vám strach v opravdovém prožívání, v rozhodování a v dělání důležitých životních kroků a věcí podle toho, jak by jste si přáli?

Co je to vlastně strach? Proč ho prožíváme? Strach je vnitřní pocit, který vzniká na základě určitého podnětu. Strach má svůj opodstatněný význam a místo v našich životech, ale pouze do určité míry. Strach je buď vrozený, nebo naučený na základě předchozích životních zkušeností.

Někdy jsou strachy užitečné, v jiných případech je však potřeba, abychom se jich zbavili, abychom se mohli posunout v našem životě v žádaném směru a nakonec žít životem "bez hranic"!

Strach je totiž velmi často příčinou toho, že ve svém životě neděláme to, co bychom si doopravdy přáli, to co by jsme vlastně doopravdy dělat chtěli. Mezi námi a našimi cíli obvykle stojí právě strach. Strach nás paralyzuje, brání nám žít život naplno.

Je čas položit si otázku, zda žít život ve strachu, nebo se strachů jednou pro vždy zbavit a žít reálně to, co mě naplňuje a dělá mě šťastným?

Pokud se chcete svého strachu zbavit a chcete začít žít svůj život naplněný a harmonický, můžete se pro změnu rozhodnout právě teď a pouze Vy!