REFERENCE


Karolína


Pracovník v přímé péči

Dostala jsem se do těžké životní situace, kdy jsem nevěděla kudy kam, proto jsem se rozhodla, že vyhledám a navštívím psychologa. Když však nastal den D, hledala jsem všemožné výmluvy, jen abych nemusela na schůzku, protože jsem si myslela, že mi už není pomoci a že se mi akorát paní terapeutka vysměje a bude na mě koukat jako na blázna nebo mě rovnou někam odešle ve svěrací kazajce. Řekla jsem si, že to jednou zkusím a pak už mě nikdy neuvidí. Jsem na místě a srdce mám až v krku. Přivítání bylo příjemné a všechen strach ze mě opadl.

Je tu útulno a paní terapeutka je milá. Ani jsem se nenadálá, sedím v křesle a držím v ruce hrnek s čajem. Hlavou se my honily myšlenky typu, jestli to má vůbec cenu obtěžovat někoho s mými problémy. Začala jsem mluvit a vyprávět, co mě tíží a s čím si už nevím rady. Měla jsem k mluvení prostor, ale ze začátku jsem spíše mluvila šifrovaně, protože jsem si myslela, že není potřeba, aby o mně a mých problémech terapeutka věděla vše. Jenže jsem během naší komunikace zjistila, že JE POTŘEBA říct vše a to upřímně, aby věděla, co mě tíží a aby mi dokázala pomoci a poradit efektivně. Přístup paní terapeutky byl přátelský a otevřený, cítila jsem se bezpečně. Docela se mi ulevilo, když jsem se dokázala se vším svěřit a cítila jsem, jak to těžké břemeno z mých beder opadává. Při komunikaci s paní terapeutkou jsem si začala uvědomovat, kde je vlastně můj problém a co mohu pro změnu udělat já sama a to bylo velmi přínosné. Přístup paní terapeutky byl vynikající a jsem nesmírně šťastná, že jsem do toho šla.


Eva 

Psychoterapeut


Dynamická psychoterapie je velmi efektivní a přitom  účinná technika, musím říct, že její síla mě až překvapila.
Veronika mi byla milou a laskavou průvodkyní při nelehkém procesu návratu do vlastního dětství.
Cítila jsem se s ní bezpečně a uvolněně.
Moc děkuji a všem, kteří mají chuť na sobě pracovat doporučuji.  Patricie


Zdravotní sestra


Terapeutku jsem vyhledala z důvodu partnerské krize a též proto, že jsem byla zvědavá, jak terapie probíhají a jestli jsou schopné mi pomoci vyřešit složité životní situace, ve kterých jsem se nacházela. Při první terapii, jsem byla překvapená co všechno lze poznat a jakým způsobem to sedělo nejen na mé prožívání v dětství, ale i na prožívání mého současného života. Terapie mi velmi pomohli v uvědomění si toho, co se mi v životě děje a jakým způsobem jsem žila a jak mohu svým nastavením a postojem svůj život změnit tak, abych byla šťastná a spokojená. Přístup terapeutky byl velmi profesionální, cítila jsem se s ní v bezpečí, celkově na mne působila velmi dobrým dojmem. Zpětně jsem velmi ráda, že jsem terapii podstoupila, byť jsem na začátku byla skeptická. Terapie, celkový přístup a postoj terapeutky mi pomohl v tom pochopit a přijmout sama sebe, což vnímám jako stěžejní.

Jan

Pracovník v IT

Veronika je moc milá a vysoce empatická bytost. Sama si prožila svoje, dokáže o tom otevřeně mluvit a tím si ke mně našla přímou zkratku, abych i já dokázal být stejně tak otevřený a vysypat ze sebe svoje stíny, které již potřebovali provětrat. Jako průvodkyně v terapii je velmi soustředěná a naprosto přítomna, aby jí neunikl sebemenší důležitý detail, který pomůže odhalit skryté příčiny vnitřních tápání. Za to jí moc a moc děkuji. 

Lucie

Make-up and hair artist

Verunku jsem vyhledala z důvodu neustále se opakujících a pro mě energeticky vysilujících situací, především vztahových. Na sobě již pracuji několikátým rokem, a ač změny jsou a veliké, to co si přeji změnit, se mi stále nedaří a to hlavně závislost na mužské lásce, na tom, aby mě muž miloval a důvody? Jak jinak 

než-li počátek u tatínka. Protože jsem jí od něj nedostávala, vlastně jsem ho ani neměla. Odešel, byl tam jen nevlastní a do toho umřela maminka, ve zkratce řečeno . Toto celé mě pronásledovalo a stále se tak děje již od mých 12-ti let. Že s tím mám v sobě jistý blok a problém vím. Prošla jsem si rukama mnoha lidí, ale nic se neměnilo. Muži ode mně odcházeli a já nevěděla proč. Trápila se, obviňovala se, že ode mne odcházejí, ztrácela jsem vždy svou hodnotu. Především tu! Terapií jsem zažila mraky, ale až Verunka mi ukázala, jak velký blok v sobě mám, jak velký problém v sobě mám. Věděla jsem o něm, ale do jisté míry jsem s ním bojovala, nechtěla si to přiznat, a jak jinak to mohlo dopadnout než-li prohrou. Vnitřní prohrou a smutkem, bolestí, protože si přeji mít krásný a šťastný vztah, rodinu a to je to co mi stále uniká. Stále k Verunce docházím, i jen tak si popovídat, protože mi je s ní dobře, cítím se pochopená a vnímána, neodsouzená a tento pocit je pro mě, abych se otevřela, velmi důležitý. Je to skvělý terapeut a cítím, že tu pro mne vždy doopravdy je!

„Klikněte a můžete začít psát. Voluptas nulla pariatur at vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis.“

Jméno Příjmení

Manažer